O Nás

Nově postavená chata pro rekreační účely. Naleznete zde vše co potřebujete ke krásné rodinné dovolené nebo narozeninovou oslavu.

Proč dovolená na Hráběnce

Příroda

V okolí si nachází překrásná příroda Moravských Beskyd.

Klid

Chata se nachází na okraji vesnice Lhotka a proto je zde typický vesnický klid.

Novostavba

Hráběnka je nově postavená chata a porot si můžete být jistí bezpečností a vybavením.

rodinný přístup

Jsme rodina, která chatu pronajímá za účelem rekreace a proto máte jistotu domluvy.

Vybavení

Chata disponuje novým vybavením pro každou dovolenou nebo oslavu.

Ložnice a pokoje

V chatě naleznete 2 ložnice:V první ložnici je připraveno spaní pro 5 osob. Jedna manželská postel a tři jednolůžkové.V druhé ložnici je zařízeno spaní pro 4 osoby. Jedna manželská postel a dvě jednolůžkové.V obou ložnicích samozřejmě nechybí dostatečně prostorná šatní skříň.

Sociální zařízení

V chatě jsou k dispozici 2 koupelny a 2 samostatné WC.Koupelna ve spodním patře obsahuje umyvadlo, sprchový kout a infrasaunu.Hlavní koupelna v prvním patře je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a sušičem na prádlo.

Parkování

K dispozici jsou parkovací místa pro 4 osobní automobily. Parkovací místa jsou dobře dostupná také v zimním období. Veřejná doprava je možná autobusem na zastávku Lhotka, Střed, a to v přibližné blízkosti 600m od chaty.

Zahrada

Přístup na zahradu je skrz venkovní terasu, na kterou je přístup z obývacího pokoje v prvním patře. Nechybí zde ani gril na uhlí.

Stravování

Možnost vlastního stravovaní pomocí plně vybavené kuchyně přímo v chatě. V okolí naleznete i restauraci U Fandy (300m), či malý obchůdek na drobný nákup.

Vybavení kuchyně

Kuchyň je plně vybavená. Nechybí tedy indukční (varná) deska s digestoří, elektrická trouba, rychlovarná konvice, hrnce, pánve, příbory, hrníčky apod.

Naše rodina

Naše malá rodinka

Frodo Pytlík

Hobbit

Samvěd Křepelka

Hobbit

Peregrin "Pipin" Bral

Hobbit

Smělmír "Smíšek" Brandorád

Job title

Hodnocení

Podívejte se komu se u Nás libilo

Neváhejte a rezervujte si u Nás pobyt

Stačí vyplnit formulář a my se Vám ozveme!